الله
 
حمل اباد دهکده ذرت مکزیکی

حمل اباد دهکده ذرت مکزیکی
www.hamlabad.ir 
قالب وبلاگ
نظر سنجی
پردرامدترین محصول کشاورزی روستا کدام میباشد؟


لینک دوستان
چت باکس


پربازدیدترین مطالب

کد پربازدیدترین

آخرین مطالب
به تعداد انسان های روی کره زمین، برای کلمه موفقیت تعریف منحصر به فرد وجود دارد. اما تقریبا همه ی بر روی یک چیز با هم متفق القول هستند : راه موفقیت، راه سختیست.
بین افرادی که میتوانند در زمان سختی و مشقت رویاهایشان را ببینند و آنهایی که نمیتوانند، فرق بسیاری هست. افرادی که در دسته اول قرار دارند کارهایی را انجام میدهند که دیگران انجام نمیدهند، اما در عوض دستآوردهایی کسب میکنند که دیگران نمیکنند.
تقریبا همه ی افراد میتوانند در مورد خواسته ها و آرزوهایشان صحبت کنند، چه دسته اولی که در پاراگراف بالا از آنها صحبت شد، چه دسته ی دوم این افراد، تفاوت میان این دو گروه در بدست آوردن آنهاست. زیرا بدست آوردن یک هدف، نیازمند از خودگذشتگی، تحمل سختی، انزوا و … (به نسبت بزرگ یا کوچک بودن هدف) است اما کاری نکردن و به امید یک زندگی خوب نشستن به راحتیِ فکر نکردن است.
وینستون چرچیل نخست وزیر بریتانیا در زمان جتگ جهانی به فرماندهان ارشدش چنین نصیحت میکند :
موفقیت پایان ناپذیر است و شکست موقتی. تنها چیزی که اهمیت دارد، داشتن شهامت برای ادامه ی مسیر است.
تحمل تلاش های سخت مکرر، به منظور دستیابی به اهداف، بهترین وسیله برای شناساندن شخصیت فرد به خودش است، که اغلب به همراه پاداش های نفیس همراه میشود. موفقیت یک محصول یا نتیجه نیست، موفقیت یک سبک زندگی است.

در این مقاله 30 کاری که به شدت طاقت فرسا هستند، اما برای کسب موفقیت انجام آنها اهمیت فراوان دارند را میخوانید :


ادامه مطلب

طبقه بندی: روانشناسی، 
[ 1394/08/21 ] [ 11:15 ق.ظ ] [ رضوان زین العابدین ]

-ما هر کس وهر چیزی راکه جنبه های فراموش شده وجودمان را انعکاس می دهدرا به خود جلب می کنیم.اگر از تکبر شما می رنجم به این دلیل است که تکبر وجود خودرا نمی پذیرم.
-به یا داشته باشید هنگامی که بر رفتار ناپسند کسی متمرکز می شوید به این دلیل است که خودتان ان ویژکی رادارید
-اگر طالب عشق بیشتری هستیدبه خود عشق بورزید.اگر خواهان پذیرفته شدن هستید خودرا بپذیرید.
-ترس انسان را به حفظ موقعیت کنونی ترغیب می کند درحالی که عشق مارا تشویق می کند به راهمان ادامه دهیم.
-ایاآرزوهایتان آنقدر مهم هستند که شما را وادار کنند تاشجاعانه با ترسهای خود روبه رو شوید.ایا به اندازه کافی خواستار برآورده شدن آرزوهایتان هستید؟انتخاب با شماست.
-ترجیح می دهید به کاری که دوست ندارید ادامه دهید.یا خطر ایجا د کار و کسبی را که دوست داریدرا می پذیرید؟
-رسالت ما بی عیب ونقص بودن نیست.رسالت ما یکپارچه بودن است.
“دبی فوردطبقه بندی: روانشناسی، 
[ 1394/08/21 ] [ 08:14 ق.ظ ] [ رضوان زین العابدین ]
امروزه در دنیایی زندگی می‌کنیم که پر از مشکلات مختلف و افکار منفی است. اگر بخواهید همه چیز زندگی را خیلی جدی بگیرید به زودی خواهید دید که همه چیز از هم می‌پاشد. غم و اندوه، حرص و ترس ما را محاصره کرده‌اند، اما چیزهای مثبت و بسیار خوبی در زندگی وجود دارند که تعادل را در دنیا برقرار می‌کنند. اگر می‌خواهید بر روی جریان مثبت زندگی سوار شوید باید عشق و امید و انگیزه و شادی را در سرتاسر زندگیتان پخش کنید. بعلاوه انسانهای مثبت اندیش لحظات بسیار لذت بخش و احساسات شیرینی را تجربه می‌کنند که انسانهای منفی‌نگر نمی‌توانند آن لحظات را تجربه کنند: این بدان دلیل است که مثبت اندیشی دنیای واقعی شما را رنگارنگ می‌کند، حتی در لحظاتی که زندگی شما را تحت فشار قرار می‌دهد شما باید نگاهتان به زندگی مثبت باشد.
به گزارش آلامتو به نقل از womanitely ؛ مشکلات و چالشهای زندگی تنها تجربه‌هایی هستند که به شما آموزش می‌دهند بیشتر منطقی باشید و همچنین چگونه در آینده با مشکلاتتان کنار بیایید. شما باید قدردان تجربه‌هایی باشید که زندگی در اختیار شما قرار می‌دهد زیرا این تجربه‌ها شما را در مراحل مختلف زندگیتان ماهر می‌کنند. در زیر با چند فایده مثبت اندیش بودن در زندگی آشنا شوید.


ادامه مطلب

طبقه بندی: روانشناسی، 
[ 1394/08/21 ] [ 02:58 ق.ظ ] [ رضوان زین العابدین ]
در روان شناسی اگر هر رفتار مطلوبی با یك نتیجه یا پیامد خوشایندی توام شود یا هر رفتاری به دنبالش یك پاداش داشته باشد .
می گویند آن رفتار تقویت مثبت شده است كه نتیجه آن تقویت و استمرار از آن رفتار است لذا با توجه به این حقیقت كه انسان موجودی تشویق طلب و نتیجه گریز است و هر انسانی ارزش تشویق ، تایید ، و محبت و احسان و پاداش را درك می كنند ، بی شك استفاده از تشویق و محبت بهترین راه ایجاد ، استمرار ، تقویت و توسعه رفتارهای مطلوب است....

ادامه مطلب

طبقه بندی: روانشناسی، 
[ 1394/08/21 ] [ 02:48 ق.ظ ] [ رضوان زین العابدین ]
دانشجوی افغانی می گوید در سوئیس درس می خواندم، روزی با استادم رفتیم تا قهوه ای بخوریم صحبت از ناامنیهای منطقه ما به میان امد، استادم گفت: فکر نکن اتفاقی قرعه کشی کرده اند و چنین حکومتی خوبی برای سوئیس و حکومت ناامن و.. برای افغانستان افتاده است..
دانشجوی افغانی می گوید کمی احساس تحقیر کردم و پرسیدم ماچطور می توانیم جامعه خود را بسازیم استادم گفت: هر سوئیسی در سال ۱۰ کتاب می خواند اگر در کشور شما هرکس تنها در سال یک کتاب بخواند جامعه تان تغییر خواهد کرد.

[ 1394/08/20 ] [ 03:33 ب.ظ ] [ نادر کنعانی ]
به گزارش بانکی به نقل از مشرق گوگل مپ و نیز گوگل ارث، ابتدا به ساکن پدیده ای نظامی بوده که توسط نظامیان آمریکایی برای اهداف نظامی تولید و پس از سال ها نسخه آفلاین (off line)  آن را در فضای اینترنت قراردادند که عموما تصاویری که نمایش می دهد مربوط به چند سال قبل از تاریخ نمایش می باشد تا همچنان تحت کنترل پنتاگون باقی مانده و نسخه ی آن لاین آن را برای اهداف امنیتی –نظامی در دست خود نگاه دارند....

ادامه مطلب

طبقه بندی: اطلاعات عمومی و دانستنیها ، 
[ 1394/08/20 ] [ 03:17 ب.ظ ] [ رضوان زین العابدین ]

تعداد کل صفحات : 2 ::      1   2  

درباره وبلاگ

---------------------------------------------

---------------------------------------------
شما که این صفحه را باز کرده اید نشانگر این هست که یا از اهالی این روستا هستید و یا دوست دارید از این روستا بیشتر بدانید.برای شناساندن روستای حمل اباد به علاقمندان, ما را یاری فرمایید.

---------------------------------------------
وبلاگی که در پیش روی شماست در تلاش است روستای حمل اباد که از توابع شهرستان اردبیل بخش مرکزی,دهستان سردابه می باشد ,را معرفی کند.لذا از تمامی بازدیدکنندگان و صاحب نظران محترم خواهشمند است با نظرات سازنده,نویسندگان و مدیر وبلاگ را در هر چه بهتر شدن و ارائه مطالب مناسب یاری فرمایند.البته باید خاطر نشان کرد که مطالب وبلاگ فقط محض معرفی روستا نخواهد بود ,مدیر و نویسندگان وبلاگ تلاش خواهند کرد مطالب به روز و عامه پسند را در وبلاگ قرار دهند.
------------------------------------------------
آمار سایت
انلاین : نفر
بازدید امروز : نفر
آخرین بروز رسانی :

مجله نایت پلاس

ابزار تلگرام
<->در این وبلاگ
در كل اینترنت