الله
 
حمل اباد دهکده ذرت مکزیکی

حمل اباد دهکده ذرت مکزیکی
www.hamlabad.ir 
قالب وبلاگ
نظر سنجی
پردرامدترین محصول کشاورزی روستا کدام میباشد؟


لینک دوستان
چت باکس


پربازدیدترین مطالب

کد پربازدیدترین

آخرین مطالب


الف - كیت عایقی ( فلنج عایقی ) : كه در اپتدایی ترین و انتهای ورودی و خروجی ایستگاهها نصب می شود كه موجب می شود ولتاژ سیستم حفاظت از زنگ خطوط فلزی از طریق ایستگاه هدر نرود .

ب - شیرهای اصلی ورودی و خروجی : كه كـار قطع و وصل گاز به ایستگاه را انجام می دهند . ( به علت سهولت تعویض و راحت باز و بسته شدن از شیرهای فلنچی و سایز 6 اینچ به بالا از نوع گیر بكسی استفاده می شود . )

ج - فیلتر سپراتور و فیلتر خشك : كه كار تمیز كردن گاز و گرفتن ناخالصیها و مایعات همراه گاز را بر عهده دارند و این فیلتر ها مختص ایستگاههای CGS می باشند .

د - شات آف ولو ( شـیر اتوماتیك ) : وظیفه قطع جریان گـاز در فشار بالا و گـاهی در فشار پایین و یا به هنگام عدم كنترل دقیق رگولاتور را بر عهده دارد . و 20 % بالاتر از فشار كار رگولاتور تنظیم می گردد . بـه طور مثال در یك ایستگاه كه فشار خروجی آن 60 psi باید باشد شات آف روی 72 تنظیم می شود كه اگر فشار خروجی به 75 پوند برسد شات آف به طور اتوماتیك جــریان گاز را قطع می كند .

ه - رگــولاتور : وظیفه كاهش فشار گاز در ایستگاه CGS را از 1000 psi به 250 psi بر عهد ه دارد . ( برای جلوگیری از كاهش دما در ایستگاه CGS معمولا" از دو رگولاتور استفاده می شود كه ابتدا رگولاتور اول فشار گاز را مثلا" از 1000 psi به 400 psi و رگولاتور دوم از 400 psi به 250 psi كاهش می دهند . و در این صورت می توانیم افت دما را به حد اقل برسانیم )

و - سیفتی ولــو ( شیر اطمینان ) : چنانچه رگولاتور به هر دلیلی فشار گاز را كنترل نكند و فشار بالا رود سیفتی به طور اتوماتیك عمل می كند و با تخلیه گاز از بالا رفتن فشار جلو گیری می نماید . ( سـیفتی 10 % بالاتر از فشار كار رگولاتور تنظیم می گردد )

ز - ادورایزر ( دستگاه تزریق كننده مركبتان ) : كه وظیفه بودار كردن گاز را بر عهده دارد .

ح - فشار سنج ( ترمو متر ) : كه به منظور اندازه گیری فشار گـــاز در ایستگاه CGS نصب می گردد .

ط - دماسنج : به منظور اندازه گیری دما در ایستگاه CGS نصب می گردد .

ی - هــیتر ( گــرمكن ) : همانطور كه قبلا" اشاره شد گاز به هنگام افت فشار توسط رگولاتور دمای خود را از دست می دهد و چنانچه گاز گرم نشود رطوبت همراه گاز یـخ می زند و باعث كاهش دبی گاز خروجی از ایستگاه می گردد . بنابر این برای جلو گیری از انجماد رطوبت همراه گاز در ایستگاه CGS نصب می گردد .

ك - كـــنتور : به منظور اندازه گــیری گــاز مصرفی در ایستگاه نصب می گردد .

https://t.me/Gasguard کلینیک تخصصی گازبان
طبقه بندی: کلینیک تخصصی گازبان، 
[ 1396/12/27 ] [ 09:54 ق.ظ ] [ رضوان زین العابدین ]
درباره وبلاگ

---------------------------------------------

---------------------------------------------
شما که این صفحه را باز کرده اید نشانگر این هست که یا از اهالی این روستا هستید و یا دوست دارید از این روستا بیشتر بدانید.برای شناساندن روستای حمل اباد به علاقمندان, ما را یاری فرمایید.

---------------------------------------------
وبلاگی که در پیش روی شماست در تلاش است روستای حمل اباد که از توابع شهرستان اردبیل بخش مرکزی,دهستان سردابه می باشد ,را معرفی کند.لذا از تمامی بازدیدکنندگان و صاحب نظران محترم خواهشمند است با نظرات سازنده,نویسندگان و مدیر وبلاگ را در هر چه بهتر شدن و ارائه مطالب مناسب یاری فرمایند.البته باید خاطر نشان کرد که مطالب وبلاگ فقط محض معرفی روستا نخواهد بود ,مدیر و نویسندگان وبلاگ تلاش خواهند کرد مطالب به روز و عامه پسند را در وبلاگ قرار دهند.
------------------------------------------------
آمار سایت
انلاین : نفر
بازدید امروز : نفر
آخرین بروز رسانی :

مجله نایت پلاس

ابزار تلگرام
<->در این وبلاگ
در كل اینترنت