الله
 
حمل اباد دهکده ذرت مکزیکی

حمل اباد دهکده ذرت مکزیکی
www.hamlabad.ir 
قالب وبلاگ
نظر سنجی
پردرامدترین محصول کشاورزی روستا کدام میباشد؟


لینک دوستان
چت باکس


پربازدیدترین مطالب

کد پربازدیدترین

آخرین مطالب

۱-هنگام راه رفتن باید دو تا پا نزدیك به هم قرار بگیرند. چون اگر فاصله ی دوتا پا از هم زیاد باشه آدم كمر درد و غیره میگیره و زود خسته میشه. اگر توجه كنید،پیرزن ها یا پیرمرد ها یی كه همیشه كمرشان را به دست میگیرند و از درد كمر مینالند،هنگام راه رفتن فاصله بین پاهایشان به اندازه ی یك دره است و...


بنابراین وقتی راه میروید،فاصله ی بین پاهایتان را به حداقل برسانید.

۲-شخصی كه بصورت استاندارد راه میرود،وقتی گام برمیدارد،اول پاشنه پا را از زمین جدا كرده و بعد قسمت جلویی و سپس انگشتان پا را از زمین جدا میكند.بعد پایی را كه از زمین جدا كرده با فاصله ی عرضی كمی (باید ببینین تا بهتون بگم اون فاصله ی كم چقدره)از پایی كه بر روی زمین استوار است و فاصله ی طولی مناسبی از پایی كه بر روی زمین استوار است،آنرا قرار میدهد.

۳-شخصی كه راه رفتن استانداردی دارد،برای آنكه پایی كه از زمین جداست و میخواهد آنرا بر روی زمین بگذارد و با پای دیگر گامی بردارد،استاندارد ها را رعایت می كند.

در اینجا هم اول باید پاشنه ی پا را بر روی زمین بگذاریم،بعد قسمت كفی پا و درنهایت انگشتان را با زمین تماس میدهیم.

باید همیشه استاندارد ها رو بطور ناخودآگاه رعایت كنیم.
طبقه بندی: سلامت، 
[ 1396/05/21 ] [ 02:17 ق.ظ ] [ رضوان زین العابدین ]
درباره وبلاگ

---------------------------------------------

---------------------------------------------
شما که این صفحه را باز کرده اید نشانگر این هست که یا از اهالی این روستا هستید و یا دوست دارید از این روستا بیشتر بدانید.برای شناساندن روستای حمل اباد به علاقمندان, ما را یاری فرمایید.

---------------------------------------------
وبلاگی که در پیش روی شماست در تلاش است روستای حمل اباد که از توابع شهرستان اردبیل بخش مرکزی,دهستان سردابه می باشد ,را معرفی کند.لذا از تمامی بازدیدکنندگان و صاحب نظران محترم خواهشمند است با نظرات سازنده,نویسندگان و مدیر وبلاگ را در هر چه بهتر شدن و ارائه مطالب مناسب یاری فرمایند.البته باید خاطر نشان کرد که مطالب وبلاگ فقط محض معرفی روستا نخواهد بود ,مدیر و نویسندگان وبلاگ تلاش خواهند کرد مطالب به روز و عامه پسند را در وبلاگ قرار دهند.
------------------------------------------------
آمار سایت
انلاین : نفر
بازدید امروز : نفر
آخرین بروز رسانی :

مجله نایت پلاس

ابزار تلگرام
<->در این وبلاگ
در كل اینترنت